Zamknij

Nocny wypadek w Janikowie. Auto dachowało i wylądowało w rowie [ZDJĘCIA]

07:26, 22.10.2019 Aktualizacja: 07:33, 22.10.2019
Skomentuj

Do drogowego zdarzenia doszło przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Janikowie. Auto marki BMW dachowało i znalazło się w rowie.

- Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastaliśmy samochód osobowy marki BMW w rowie przy torach kolejowych.  Kierujący z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem - informują strażacy.

Auto uderzyło w przydrożną latarnię, a  następnie znalazło się w rowie przy torowisku. Przyczyny zdarzenia ustala policja. W akcji wzięły udział 469[C]24 GBA MAN - OSP JANIKOWO, 461[C]26 GCBA Scania - JRG 1 PSP Inowrocław, Policja oraz Straż Ochrony Kolei.

fot. OSP Janikowo przy CIECH SODA

(r.d., fot. OSP Janikowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu abcjanikowo24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz