Zamknij

Dzielnicowy z Janikowa pomógł seniorowi wrócić do domu

10:19, 06.03.2020 | KPP
Skomentuj
REKLAMA


Czujność dzielnicowego z Janikowa zapobiegła zaginięciu 86-letniego mieszkańca miasta. Policjant ustalił adres zamieszkania mężczyzny i bezpiecznie odwiózł go do domu.

Podczas wczorajszej (05.03.20) służby st. asp. Waldemar Zwierzyński dzielnicowy z Janikowa, odebrał anonimowy telefon o schorowanym starszym mężczyźnie, który porusza się z psem w rejonie ul. Dworcowej. Miał on wyglądać na zagubionego. Policjant we wskazanym miejscu nie zastał już opisanego seniora, dlatego postanowił sprawdzić pobliskie ulice. 

Na jednej z nich zauważył mężczyznę z psem. Niestety starszy Pan podał funkcjonariuszowi jedynie swoje imię i część adresu twierdząc, że więcej nie pamięta. Dzielnicowy ustalił miejsce zamieszkania seniora i zawiózł go tam.

W mieszkaniu przebywała żona. Okazało się, że 86-letni mężczyzna miał wyjść tylko na chwilę przed blok z psem i się nie oddalać. Stało się jednak inaczej. Na szczęście dzięki troskliwemu i dociekliwemu dzielnicowemu bezpiecznie wrócił do domu.

[ZT]109[/ZT]

[ZT]333[/ZT]

 

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Ania Ania

6 0

Przepraszam bardzo, ale osobiście na posterunku Policji byłam i zglosilam, że starszy pan szuka domu ? 11:14, 06.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz