Zamknij

Jagoda Łaganowska znowu w kuchni. Tym razem gotowała w Szkole Rzemiosła [ZDJĘCIA]

16:58, 30.04.2021 | MP, RJ fot. nadesłane
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkanka Gminy Janikowo, pochodząca z miejscowości Sosnówiec (Sołectwo Dębowo) Jagoda Łaganowska odwiedziła inowrocławską Szkołę Rzemiosła. Dla uczestniczki Master Chef Junior przygotowano kuchnię z której korzystają podczas swoich zajęć młodzi uczniowie kształcący się w zawodzie kucharza.

Kulinarne umiejętności miał okazję podziwiać Marek Maras Szajda, członek zespołu Big Cyc oraz Piotr Jóźwiak starszy cechu, właściciel renomowanej w Inowrocławiu Piekarni i Ciastkarni.

Spotkanie odbyło się w luźnej atmosferze. Jego celem oprócz zaprezentowania umiejętności Jagody było też poszerzenie świadomości na temat tego jak ciężka praca prowadzi do sukcesu.

O swojej drodze do niego opowiedziały wszystkie trzy pokolenia gości. Jagoda Łaganowska opowiedziała o swojej miłości do gotowania, Marek Maras Szajda podkreślał, że tylko praca pozwala rozwijać talent a Piotr Jóźwiak zaznaczył jak ważna jest dobra praca w kierunkach, które nas interesują.

W kuchni inowrocławskiej Szkoły Rzemiosła Jagoda Łaganowska przygotowała bananowe muffinki. W nagrodę otrzymała natomiast publikacje książkowe i fartuch z logiem Szkoły Rzemiosła. Wraz z tatą zostawiła także wpis w pamiątkowej księdze.

[ZT]1408[/ZT]

[ZT]1420[/ZT]

[ZT]1413[/ZT]

(MP, RJ fot. nadesłane)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%