Zamknij

Były Burmistrz Kruszwicy dyrektorem oświaty w Janikowie

PB 17:33, 25.09.2024 Aktualizacja: 17:37, 25.09.2024
1

Były Burmistrz Kruszwicy Dariusz Witczak został dyrektorem Miejsko-Gminnego Zespołu Oświaty w Janikowie. 

Informacja o wynikach naboru pojawiła się w janikowskim BIP.

- Pan Dariusz Witczak zam. Rzepowo dostarczył swoją aplikację w terminie wskazanym w ogłoszeniu o naborze. Ponadto spełnił wymogi formalne oraz osiągnął najwyższy wynik z przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej. W związku z powyższym komisja rekomenduje Pana Dariusza Witczaka na stanowisko Dyrektora Miejsko-Gminnego Zespołu Oświaty w Janikowie - czytamy w janikowskim BIP.

[ZT]9010[/ZT]

[ZT]9000[/ZT]

(PB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

1 0

Kolejny przegrany łapie ciepłą posadkę by przetrwać do emerytury. A to już chyba za 2 lata? Podatnicy z Janikowa zrzuca się na odprawę emerytalną.

20:51, 25.09.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu abcjanikowo24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz