Zamknij

ELEKTROMONTER (nr 2467)

Nr oferty: StPr/22/2467Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Łączna 7, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Utrzymanie techniczne instalacji elektrycznych i elektronarzędzi, wykonywanie drobnych napraw.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
    • doświadczenie w pracy w zespole
    • dobra organizacja pracy
    • Kurs elektryk
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "MONTOSTAL" Sp.z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Łączna 7, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 52 3513639
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt pod nr tel 52 3513639, dokumenty aplikacyjne można także przesyłać na e-mail: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      - montaż konstrukcji stalowych
      StPr/22/2469
      data rozpoczęcia pracy od 26.09.2022
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      - spawanie konstrukcji stalowych oraz zbiorników
      StPr/22/2468
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Utrzymanie techniczne instalacji elektrycznych i elektronarzędzi, wykonywanie drobnych napraw.
      StPr/22/2467
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      -Obsługa urządzeń i instalacji pomocniczych elektrociepłowni zakładowej, w tym układów nawęglania, odpopielania, bagrowni i młynów węglowych -Sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi
      StPr/22/2483
      data rozpoczęcia pracy od 16.09.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      -Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez prawidłową obsługę i miejscową kontrolę pracy urządzeń i aparatów na instalacji produkcyjnej -Przygotowanie urządzeń i aparatów do prac remontowych, modernizacyjnych, czyszczących lub naprawczych -Wykonywanie prac porządkowych i czyszczących -Sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi
      StPr/22/2482

      -Zapewnienie ciągłości przepływu wyrobu gotowego w magazynie wysokiego składowania -Obsługa różnych typów wózków widłowych -Obsługa terminali kodów kreskowych
      StPr/22/2481

      nauczyciel wychowawca dzieci w przedszkolu
      StPr/22/2386
      data rozpoczęcia pracy od 07.09.2022