Zamknij

elektryk (nr 2514)

Miejsce pracy: Polna 6B, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji elektrycznych, alarmowych, kontrola dostępu, monitoring, automatyka bram
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • uprawnienia elektryczne do 1KW
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe
      Pracodawca: ELMEX - SERWIS SPÓŁKA CYWILNA HIERONIM BARANOWSKI MIROSŁAW BRZEZIŃSKI
      Adres: Polna 6B, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 509 230 076
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      po odpowiednim przeszkoleniu wykonywanie prac tokarskich
      StPr/24/0968
      wynagrodzenie od od 4 400 PLN

      po odpowiednim przeszkoleniu wykonywanie czynności ślusarskich
      StPr/24/0964

      praca związana z w/w stanowiskiem
      StPr/24/0316
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Montaż stelaży meblowych, montaż okuć i sprężyn w montowanych szkieletach, montaż korpusów elementów z płyty laminowanej, obsługa narzędzi ręcznych i pneumatycznych.
      StPr/24/0912

      Spawanie konstrukcji stalowych.
      StPr/24/0898
      wynagrodzenie od od 5 000 do 5 500 PLN

      Montaż konstrukcji stalowych.
      StPr/24/0897
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Obsługa wkrętarek pneumatycznych, obsługa pistoletów tapicerskich oraz narzędzi ręcznych, montaż podzespołów mebli w gotowy wyrób.
      StPr/24/0862

      praca na budowie
      StPr/24/0854
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      prace budowlane
      StPr/24/0855

      StPr/24/0856