Zamknij

Mechanik - oferta w ramach doposażenia stanowiska pracy (nr 0128)

Nr oferty: StPr/24/0128Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Połczyńska 8, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: naprawa samochodów, maszyn i urządzeń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PPHU AGPOL Szymon Gołębiowski
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Połczyńska 8, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Szymon Gołębiowski
    Numer telefonu: 508288585
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt w sprawie oferty pracy pod nr tel. 508 288 585 lub na maila: [email protected]
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    po odpowiednim przeszkoleniu wykonywanie prac tokarskich
    StPr/24/0968
    data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 400 PLN

    po odpowiednim przeszkoleniu wykonywanie czynności ślusarskich
    StPr/24/0964

    praca związana z w/w stanowiskiem
    StPr/24/0316
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Montaż stelaży meblowych, montaż okuć i sprężyn w montowanych szkieletach, montaż korpusów elementów z płyty laminowanej, obsługa narzędzi ręcznych i pneumatycznych.
    StPr/24/0912

    Spawanie konstrukcji stalowych.
    StPr/24/0898
    data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
    wynagrodzenie od od 5 000 do 5 500 PLN

    Montaż konstrukcji stalowych.
    StPr/24/0897
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Obsługa wkrętarek pneumatycznych, obsługa pistoletów tapicerskich oraz narzędzi ręcznych, montaż podzespołów mebli w gotowy wyrób.
    StPr/24/0862

    praca na budowie
    StPr/24/0854
    data rozpoczęcia pracy od 09.04.2024
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    prace budowlane
    StPr/24/0855

    StPr/24/0856