Zamknij

kierowca 1/2 etatu (nr 0235)

Miejsce pracy: Przemysłowa 30, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zaopatrzenie i rozwóz posiłków cateringowych, praca w godz. 9-13
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 26.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • podstawowe
    • zasadnicze zawodowe
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Mirosława Frątczak
      Adres: Orna 110, 85-356 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 501 619 397
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 501 619 397
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      po odpowiednim przeszkoleniu wykonywanie prac tokarskich
      StPr/24/0968
      wynagrodzenie od od 4 400 PLN

      po odpowiednim przeszkoleniu wykonywanie czynności ślusarskich
      StPr/24/0964

      praca związana z w/w stanowiskiem
      StPr/24/0316
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Montaż stelaży meblowych, montaż okuć i sprężyn w montowanych szkieletach, montaż korpusów elementów z płyty laminowanej, obsługa narzędzi ręcznych i pneumatycznych.
      StPr/24/0912

      Spawanie konstrukcji stalowych.
      StPr/24/0898
      wynagrodzenie od od 5 000 do 5 500 PLN

      Montaż konstrukcji stalowych.
      StPr/24/0897
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Obsługa wkrętarek pneumatycznych, obsługa pistoletów tapicerskich oraz narzędzi ręcznych, montaż podzespołów mebli w gotowy wyrób.
      StPr/24/0862

      praca na budowie
      StPr/24/0854
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      prace budowlane
      StPr/24/0855

      StPr/24/0856