Zamknij

Spawacz (nr 1588)

Nr oferty: StPr/20/1588Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Łączna 7, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: spawanie konstrukcji stalowych i zbiorników
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 29.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Uprawnienia do spawania metodą MIG
  • Uprawnienia do spawania metodą elektryczną
  • Uprawnienia do spawania metodą MAG
  • Uprawnienia do spawania metodą TIG
  • KURS SPAWACZA
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, brak
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: spawanie metodą TIG, MAg, gazową, elektrodą, praca na wysokości powyżej 3m
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PPH "MONTOSTAL sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Łączna 7, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Betina Jabłońska
      Numer telefonu: 523513639
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty w siedzibie firmyu, pod nr tel. 523513639 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      opieka nad dziećmi do lat 3, praca w godz. 9-17
      StPr/20/1710
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH
      StPr/20/1589
      data rozpoczęcia pracy od 29.07.2020
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      spawanie konstrukcji stalowych i zbiorników
      StPr/20/1588
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN