Zamknij

Tapicer

Nr oferty: StPr/20/0629Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemysłowa 2, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -nauka tapicerowania mebli wypoczynkowych -obsługa zszywaczy tapicerskich pneumatycznych -obsługa narzędzi ręcznych: nożyce, noże pikownica, rozszywacz, ucinaczki -tapicerowanie mebli wypoczynkowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.09.2020
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: możliwość przyuczenia do zawodu tapicer
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: JANIPOL MEBLE POLSKA SP Z O O SP K
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Przemysłowa 2, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Olga Madej
    Numer telefonu: 52 354 31 55
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, poczta
    MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH
    StPr/20/2014
    data rozpoczęcia pracy od 21.09.2020
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    spawanie konstrukcji stalowych i zbiorników
    StPr/20/2013
    data rozpoczęcia pracy od 18.09.2020
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    -nauka tapicerowania mebli wypoczynkowych -obsługa zszywaczy tapicerskich pneumatycznych -obsługa narzędzi ręcznych: nożyce, noże pikownica, rozszywacz, ucinaczki -tapicerowanie mebli wypoczynkowych
    StPr/20/0629
    data rozpoczęcia pracy od 10.09.2020
    wynagrodzenie od 3 000 - 6 000 PLN

    Codzienne zarządzanie flotą, koordynowanie oraz nadzór pracy kierowców, realizacja i monitoring zleceń, kontrola czasu pracy kierowców, optymalizacja transportu
    StPr/20/1773
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Planowanie transportu międzynarodowego,znajomość rynku transportu międzynarodowego, znajomość przepisów prawnych i ich zmian w zakresie transportu międzynarodowego, budowanie długoterminowych, bardzo dobrych relacji z kontrahentami, dbanie o jakość i terminowość dostaw, realizacja celów i zadań krótko i długoterminowych
    StPr/20/1772

    Znajomość rynku usług przewozowych, znajomość przepisów prawnych dotyczących transportu, budowanie długoterminowych relacji z kontrahentami, analizowanie optymalnego planowania i wyceniania usług, dbanie o jakość i terminowość usług, realizacja zadań i celów krótko i długoterminowych.
    StPr/20/1771