Zamknij

Koordynator w dziale spedycji/ planista transportu (nr 0084)

Nr oferty: StPr/21/0084Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemysłowa 33, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: planowanie i zarządzanie zadaniami transportowymi dla floty własnej przewoźnika, monitoring realizowanych przez firmę zleceń transportowych pod kątem jakości i terminowości, sporządzanie raportów, zestawień oraz analiz z działalności operacyjnej zespołu, zarządzanie podległym zespołem spedytorów, organizowanie pracy zespołu spedytorów, tworzenie i optymalizacja rozwiązań operacyjnych zgodnie z oczekiwaniami Klientów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.02.2021
Wynagrodzenie brutto: od 6 246 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Obsługa komputera (podstawy) - MS Office, MS Windows, Internet
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • komunikacja interpersonalna i asertywność
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie branżowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: umiejętność motywowania zespołu do realizacji celów firmy, minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, gruntowna wiedza i znajomość prawa regulującego transport
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Hoffmann Transport Sp.zo.o
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Przemysłowa 33, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv, dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      sprzedaż towarów w Żabce
      StPr/21/0442
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2021
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      planowanie i zarządzanie zadaniami transportowymi dla floty własnej przewoźnika, monitoring realizowanych przez firmę zleceń transportowych pod kątem jakości i terminowości, sporządzanie raportów, zestawień oraz analiz z działalności operacyjnej zespołu, zarządzanie podległym zespołem spedytorów, organizowanie pracy zespołu spedytorów, tworzenie i optymalizacja rozwiązań operacyjnych zgodnie z oczekiwaniami Klientów
      StPr/21/0084
      data rozpoczęcia pracy od 10.02.2021
      wynagrodzenie od od 6 246 PLN

      nadzór techniczny nad produkcją, opracowywanie i rozsyłanie zapytań ofertowych, poszukiwanie dostawców, sporządzanie dokumentacji powykonawczych, poszukiwanie dostawców, analiza i porównywanie zebranych ofert, przygotowanie programów dla maszyn CNC, weryfikowanie dokumentacji technicznej.
      StPr/21/0063
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2021
      wynagrodzenie od od 5 300 PLN