Zamknij

elektryk (nr 0977)

Nr oferty: StPr/21/0977Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemysłowa 2, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: bieżace naprawy i konserwacja maszyn, czytanie schematów zasilania i sterowania
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
  • średnie zawodowe, elektryczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie zawodowe/średnie elektryczne lub pokrewne, uprawnienia elektryczne min. 1kV
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: JANIPOL MEBLE POLSKA SP Z O O SP K
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Przemysłowa 2, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 52 35 43 100
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 52 35 43 100 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    przewóz międzynarodowy środkami transportu samochodowego do 3,5 tony
    StPr/21/1176
    data rozpoczęcia pracy od 17.05.2021
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    Dbanie o powierzony sprzęt, rzetelne wykonywanie zleceń
    StPr/21/1149
    data rozpoczęcia pracy od 10.05.2021
    wynagrodzenie od od 7 000 PLN

    bieżace naprawy i konserwacja maszyn, zapewnienie ciągłości ruchu maszyn
    StPr/21/0976
    data rozpoczęcia pracy od 26.04.2021
    wynagrodzenie od od 3 600 do 4 500 PLN

    bieżace naprawy i konserwacja maszyn, czytanie schematów zasilania i sterowania
    StPr/21/0977

    Wystawianie certyfikatów, faktur, analiza pozyskanych ofert od dostawców, monitorowanie i kontrola ewidencjonowanych zasobów magazynu, sporządzanie wstępnej kalkulacji kosztów usługi, przyjmowanie zleceń od klientów
    StPr/21/0928
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    mycie wewnętrzne i zewnętrzne naczep
    StPr/21/0919
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    rozładunek, załadunek transportów; odbiór palet z produkcji; praca tymczasowa, możliwość stałej współpracy
    StPr/21/0870
    data rozpoczęcia pracy od 19.04.2021
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    Kontrola taboru na bazie, sprawdzanie aktualnego położenia aut, weryfikowanie problemów na trasie, koordynacja przepływów informacji związanych z realizacją zadań transportowych, kontrolowanie etapów realizacji zleceń, monitoring przejazdu kierowcy oraz poprawność ich wykonania.
    StPr/21/0746
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2021
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN