Zamknij

Kierowca CE w Transporcie Międzynarodowym (nr 1149)

Nr oferty: StPr/21/1149Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Polna 14, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Dbanie o powierzony sprzęt, rzetelne wykonywanie zleceń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy C+E
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : Doświadczenie mile widziane
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: P.U.T.H. DAR-MAR Janusz Wojtarski
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Polna 14, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Janusz Wojtarski
      Numer telefonu: 501364089
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą pod nr tel: 501364089
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      przewóz międzynarodowy środkami transportu samochodowego do 3,5 tony
      StPr/21/1176
      data rozpoczęcia pracy od 17.05.2021
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      Dbanie o powierzony sprzęt, rzetelne wykonywanie zleceń
      StPr/21/1149
      data rozpoczęcia pracy od 10.05.2021
      wynagrodzenie od od 7 000 PLN

      bieżace naprawy i konserwacja maszyn, zapewnienie ciągłości ruchu maszyn
      StPr/21/0976
      data rozpoczęcia pracy od 26.04.2021
      wynagrodzenie od od 3 600 do 4 500 PLN

      bieżace naprawy i konserwacja maszyn, czytanie schematów zasilania i sterowania
      StPr/21/0977

      Wystawianie certyfikatów, faktur, analiza pozyskanych ofert od dostawców, monitorowanie i kontrola ewidencjonowanych zasobów magazynu, sporządzanie wstępnej kalkulacji kosztów usługi, przyjmowanie zleceń od klientów
      StPr/21/0928
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      mycie wewnętrzne i zewnętrzne naczep
      StPr/21/0919
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      rozładunek, załadunek transportów; odbiór palet z produkcji; praca tymczasowa, możliwość stałej współpracy
      StPr/21/0870
      data rozpoczęcia pracy od 19.04.2021
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      Kontrola taboru na bazie, sprawdzanie aktualnego położenia aut, weryfikowanie problemów na trasie, koordynacja przepływów informacji związanych z realizacją zadań transportowych, kontrolowanie etapów realizacji zleceń, monitoring przejazdu kierowcy oraz poprawność ich wykonania.
      StPr/21/0746
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2021
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN