Zamknij

Kierownik budowy (nr 1409)

Nr oferty: StPr/21/1409Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Łączna 7, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Nadzór prac konstrukcyjnych, budowlanych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
      • prawo jazdy kat B
      • czytanie rysunku technicznego
      • biegła obsługa komputera, Office, Internet, urządzeń biurowych
      • dobra organizacja pracy
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: PPH "MONTOSTAL sp. z o.o.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Łączna 7, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Betina Jabłońska
        Numer telefonu: 523513639
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty, pod nr tel. 523513639 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        Montaż konstrukcji stalowych.
        StPr/21/1444
        data rozpoczęcia pracy od 01.06.2021
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN

        Spawanie konstrukcji stalowych i zbiorników
        StPr/21/1442
        wynagrodzenie od od 3 300 PLN

        Naprawa urządzeń elektrycznych.
        StPr/21/1441

        Nadzór prac konstrukcyjnych, budowlanych.
        StPr/21/1409
        wynagrodzenie od od 8 000 PLN

        StPr/21/1406

        MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH
        StPr/21/1403

        Wprowadzanie danych do systemu komputerowego, analiza dokumentów księgowych.
        StPr/21/1310
        data rozpoczęcia pracy od 14.05.2021
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        transport międzynarodowy ciągnikami siodłowymi, załadunki, rozładunki
        StPr/21/1242
        data rozpoczęcia pracy od 24.05.2021

        Dbanie o powierzony sprzęt, rzetelne wykonywanie zleceń
        StPr/21/1149
        data rozpoczęcia pracy od 10.05.2021
        wynagrodzenie od od 7 000 PLN