Zamknij

Elektromonter (nr 1441)

Nr oferty: StPr/21/1441Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Łączna 7, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Naprawa urządzeń elektrycznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
  • praca w zespole
  • dobra organizacja pracy
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PPH "MONTOSTAL sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Łączna 7, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Betina Jabłońska
      Numer telefonu: 523513639
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawca osobisty, pod nr tel. 523513639 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Montaż konstrukcji stalowych.
      StPr/21/1444
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2021
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      Spawanie konstrukcji stalowych i zbiorników
      StPr/21/1442
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      Naprawa urządzeń elektrycznych.
      StPr/21/1441

      Nadzór prac konstrukcyjnych, budowlanych.
      StPr/21/1409
      wynagrodzenie od od 8 000 PLN

      StPr/21/1406

      MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH
      StPr/21/1403

      Wprowadzanie danych do systemu komputerowego, analiza dokumentów księgowych.
      StPr/21/1310
      data rozpoczęcia pracy od 14.05.2021
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      transport międzynarodowy ciągnikami siodłowymi, załadunki, rozładunki
      StPr/21/1242
      data rozpoczęcia pracy od 24.05.2021

      Dbanie o powierzony sprzęt, rzetelne wykonywanie zleceń
      StPr/21/1149
      data rozpoczęcia pracy od 10.05.2021
      wynagrodzenie od od 7 000 PLN