Zamknij

Zbrojarz (nr 0316)

Nr oferty: StPr/19/0316Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przybyszewskiego 29, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zbrojarz, praca na terenie Inowrocławia i Janikowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Zbrojarz (wymagany staż - lata: 3)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe min. 3 lata
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: CHMIELEWSKI-BUDOWNICTWO Zygmunt Chmielewski
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Przybyszewskiego 29, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomor
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 600 830 635
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt osobisty po uzgodnieniu z pracodawcą pod nr tel. 600 830 635
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      prace murarskie na terenie Inowrocławia i Janikowa
      StPr/19/0313
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019
      wynagrodzenie od od 4 100 PLN

      prace budowlane na terenie Inowrocławia i Janikowa
      StPr/19/0314
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      zbrojarz, praca na terenie Inowrocławia i Janikowa
      StPr/19/0316

      cieśla , praca na terenie Inowrocławia i Janikowa
      StPr/19/0317

      *prowadzenie rutynowych prac związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń, w tym oględzin, przeglądów,i konserwacji *nadzór nad ruchem maszyn, urządzeń i instalacji elektroenergetycznych i AKPiA,
      StPr/19/0309
      data rozpoczęcia pracy od 30.01.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      *prowadzenie rutynowych prac związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń, w tym oględzin, przeglądów i konserwacji *nadzór nad ruchem maszyn i urządzeń pod kątem branży AKPiA *diagnozowanie us
      StPr/19/0311
      data rozpoczęcia pracy od 30.01.2018

      *prowadzenie rutynowych prac związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń, w tym oględzin, przeglądów i konserwacji *nadzór nad ruchem maszyn i urządzeń pod kątem branży mechanicznej *diagnozow
      StPr/19/0312

      prowadzenie dokumentacji, fakturowanie
      StPr/19/0267
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      szycie tapicerki meblowej
      StPr/18/3805
      data rozpoczęcia pracy od 19.12.2018
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN