Zamknij

Pracownik fizyczny (nr 2864)

Nr oferty: StPr/19/2864Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bolesława Prusa 15A, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: proste prace fizyczne przy tworzywach sztucznych na terenie Janikowa (teren byłej cukrowni)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 02.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia , chęć do pracy, pracownik miejscowy
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MARCIN ŁYSIAK EKOSERWIS
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Bolesława Prusa 15A, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomor
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv, kontakt osobisty w siedzibie firmy w godz. 8-16
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 8-16
    szycie zespołowo poszyć tapicerii meblowej
    StPr/19/2946
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    powierzony pojazd i jego wyposażenie, prawidłowe używanie pojazdu, prawidłowe zabezpieczenie ładunku, prawidłowe prowadzenie dokumentacji przewozowej
    StPr/19/2910
    data rozpoczęcia pracy od 02.11.2019
    wynagrodzenie od od 6 800 PLN

    pracownk ochrony-praca przy komputerze, praca w Janikowie/Ciech
    StPr/19/2883
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    proste prace fizyczne przy tworzywach sztucznych na terenie Janikowa (teren byłej cukrowni)
    StPr/19/2864
    data rozpoczęcia pracy od 02.09.2019

    Montaż konstrukcji stalowych, praca na terenie Janikowa i kraju
    StPr/19/2680
    data rozpoczęcia pracy od 12.08.2019
    wynagrodzenie od od 26,09 PLN