Zamknij

specjalista utrzymania ruchu - automatyk (Nr 3231)/Janikowo

Nr oferty: StPr/19/3231Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemysłowa 30, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zarządzanie utrzymaniem ruchu i remontów w ramach branży mechanicznej w powierzonym obszarze - organizowanie oraz koordynowanie całokształtu prac w celu zapewnienia realizacji zadań planowych; planowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn/pokrewne);doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży przemysłowej; znajomość języka angielskiego w stopniu k
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: CIECH SODA POLSKA SA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Przemysłowa 30, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 52 354 13 47
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 52 354 13 47
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Nadzór prac budowlanych konstrukcyjnych.
    StPr/19/3291
    data rozpoczęcia pracy od 28.10.2019
    wynagrodzenie od 5 000 - 10 000 PLN

    zarządzanie utrzymaniem ruchu i remontów w ramach branży mechanicznej w powierzonym obszarze - organizowanie oraz koordynowanie całokształtu prac w celu zapewnienia realizacji zadań planowych; planowa
    StPr/19/3231
    data rozpoczęcia pracy od 14.10.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    układanie, sortowanie drewna
    StPr/19/3245