Zamknij

KIEROWNIK ROBÓT (nr 3291)

Nr oferty: StPr/19/3291Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Łączna 7, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Nadzór prac budowlanych konstrukcyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 28.10.2019
Wynagrodzenie brutto: 5 000 - 10 000 PLN
System wynagradzania: Ryczałtowy
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • uprawnienia budowlane
    • prawo jazdy kat B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, dyspozycyjność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "MONTOSTAL" sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Łączna 7, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Grzegorz Żmuda
      Numer telefonu: 523513639
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty w siedzibie firmy, pod nr tel: 523513639 lub dokumenty aplikacyjne można składać na e-mail: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Nadzór prac budowlanych konstrukcyjnych.
      StPr/19/3291
      data rozpoczęcia pracy od 28.10.2019
      wynagrodzenie od 5 000 - 10 000 PLN

      zarządzanie utrzymaniem ruchu i remontów w ramach branży mechanicznej w powierzonym obszarze - organizowanie oraz koordynowanie całokształtu prac w celu zapewnienia realizacji zadań planowych; planowa
      StPr/19/3231
      data rozpoczęcia pracy od 14.10.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      układanie, sortowanie drewna
      StPr/19/3245