Zamknij
REKLAMA
11:41, 04.08.2022
Are You Ready To Rock?! Zespół Scorpions wystąpi w 2023 roku w Polsce. Koncert został już wprawdzie wcześniej ogłoszony, teraz jednak poznaliśmy ostateczną datę. Scorpions zagrają w Atlas Arenie w Łodzi 10 czerwca 2023 roku. Członkowie fanklubu kupią bilety od 5 sierpnia, a dzień później - zarejestrowani użytkownicy platformy Bilet Serwis. Sprzedaż regularną zaplanowano od 8 sierpnia na www.biletserwis.pl.
08:27, 26.07.2022
Budownictwo modułowe to skuteczny sposób budowania w bardziej efektywny sposób. Stanowi również rozwiązanie dla rosnącego zapotrzebowania pawilonów mieszkaniowych, handlowych i usługowych.
00:00, 26.07.2022
Florystyka to zbiór kwiatów ułożonych w wazonie, koszu lub innym pojemniku. Może to być również aranżacja wykonana z kwiatów i roślin.
11:02, 19.07.2022
Gdy frankowicze dowiedzieli się o możliwości podpisania jakiejkolwiek ugody z bankiem, żywo zainteresowani, oczekiwali na propozycje ze strony banków. Zainteresowanie wynikające z chęci uniknięcia procesowania się z bankiem nikogo nie dziwi, bowiem ugoda to rozwiązanie bezbolesne i szybkie. Przynajmniej takie miało być zdaniem Komisji Nadzoru Finansowego. Dziś już wiemy, że warunki ugód proponowanych przez banki nie spełniły oczekiwań frankowiczów, nie wiązały się z żadną odczuwalną korzyścią dla kredytobiorców, a jedyną stroną wygraną w tej sytuacji pozostaje instytucja finansowa. Frankowicze nadal żywo wybierają się do sądów, ponieważ właśnie to jest w stanie zażegnać ich problemy z kredytem.
10:22, 11.07.2022
W ostatnich dwóch latach znacznie zmieniła się rola i zakres odpowiedzialności farmaceutów. Katarzyna Bosacka - znana z drobiazgowej analizy etykiet i składów oraz propagowania zdrowego stylu życia - sprawdziła, czy i jak nowe uprawnienia farmaceutyczne realizowane są w rzeczywistości? Czy faktycznie w aptece można się dziś zaszczepić, poprosić o receptę i dokonać przeglądu posiadanych leków?
09:35, 11.07.2022
W dniu dzisiejszym po raz pierwszy od czasu wdrożenia strategii PepsiCo Positive (pep+), firma opublikowała swoje Podsumowanie w Zakresie Działań Środowiskowych, Społecznych i Ładu Korporacyjnego (ESG). Pep+ to strategiczna i kompleksowa transformacja biznesu skupiona wokół zrównoważonego rozwoju i kapitału ludzkiego, które tworzą wartość i przyczyniają się do wzrostu, inspirując pozytywne zmiany.
09:55, 07.07.2022
Firma Wedel, kultowy producent, który od 170 lat dostarcza Polakom wyjątkowe słodycze, m.in. pianki Ptasie Mleczko®, czekoladę Jedyną czy Torcik Wedlowski, podsumowuje swoje działania w obszarze odpowiedzialnego biznesu, prezentując raport „Z przyjemnością dla przyszłości”. Z tej okazji posadzi w okolicach stolicy 2 hektary lasu. Wystarczy wypełnić krótki quiz na stronie: www.wirtualnedrzewa.pl/wedel, aby jesienią wirtualne drzewo otrzymało odpowiednik w prawdziwym lesie.
13:24, 05.07.2022
Polska Sieć Handlowa Lewiatan rusza z nową strategią komunikacji. Ambasadorem marki zostanie popularny kucharz, youtuber i dziennikarz kulinarny Tomasz Jakubiak. Wybór Tomasza Jakubiaka na twarz marki nie był przypadkowy. Chef od lat zajmuje się promocją kuchni regionalnej, podobnie jak Lewiatan przekonując Polaków, że warto sięgać po lokalne produkty i smaki.
09:30, 05.07.2022
Amazon zorganizował w Warszawie pokaz dronów z okazji pierwszego w Polsce Amazon Prime Day (12-13 lipca).
09:57, 29.06.2022
Domy pogrzebowe to miejsca, do których ludzie udają się, by oddać ostatni hołd zmarłemu i pożegnać się. Związane są one zwykle z nabożeństwem pogrzebowym, ceremonią, kremacją i cmentarzem.
09:44, 29.06.2022
Franczyza to model biznesowy, w którym osoba fizyczna lub firma udziela licencji na używanie nazwy marki, znaku towarowego i/lub własności intelektualnej w zamian za tantiemy.
14:59, 15.06.2022
Rosnące ceny, wzrastające raty kredytu, inflacja, spowodowały, że moich pieniędzy starcza mi na coraz mniej – zauważa Paulina Grabara-Król, kredytobiorca frankowy, przedsiębiorca, która dzięki współpracy z Replan.pl ma szansę poprawić swoją sytuację finansową.
12:49, 15.06.2022
Poznaliśmy decyzję kapituły Nagrody Literacka Podróż Hestii, która stawia sobie za cel wskazywanie książek, które mogą trafić do nowego kanonu literatury dziecięco-młodzieżowej. Już po raz drugi jury wybrało pięć książek nominowanych do Nagrody. Tym sposobem, na półce „Rekomendowane przez LPH” znajduje się już dziesięć tytułów.
12:41, 13.06.2022
Unijny program Horyzont Europa to ponad 95 mld EUR, dystrybuowane m.in. poprzez wspólnoty EIT – Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii. Współpracę z EIT prowadzi także Łukasiewicz, do którego należy 26 instytutów. „Realizujemy projekty naukowe wspólnie z przedsiębiorcami” – mówi Piotr Dardziński, prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz.
11:31, 08.06.2022
Dmuchane zamki to wyjątkowe atrakcje, które idealnie sprawdzą się dla dzieci. Zapewnią ogrom wspaniałej zabawy, ale również pozwolą na rozładowanie nadmiaru energii. Dzięki dużej dostępności wzorów i kolorów każdy może wybrać interesujący go model i udostępnić go gościom swojej imprezy. Tego rodzaju konstrukcje posiadają też niezbędne certyfikaty, które poświadczają ich bezpieczeństwo.