Zamknij
REKLAMA
14:16, 05.05.2021
Fotel we wnętrzu traktora ma ogromny wpływ na organizm kierowcy. W czasie intensywnej pracy na polu, ciągnik jest poddawany silnym obciążeniom i wstrząsom. Zbyt długie przebywanie w kabinie może skutkować zwyrodnieniami kręgosłupa i licznymi dolegliwościami. Dlatego warto postarać się o profesjonalne siedzenie, które będzie dostosowane do budowy ciała kierowcy i jego potrzeb. Właściwie dobrany fotel ogranicza drgania, koryguje postawę i relaksuje ciało. Jakimi parametrami powinno charakteryzować się dobre siedzenie?
21:25, 26.04.2021
Współcześnie możliwości przetwarzania surowców i półproduktów są zdecydowanie większe, niż jeszcze kilkadziesiąt czy kilkanaście lat temu. Technologia wciąż pędzi do przodu, a metody jeszcze niedawno uznawane za innowacyjne stały się powszechnie obowiązującymi standardami. Zapewne tak samo stanie się z cięciem stalowych elementów za pomocą lasera 3D. Wytworzenie profili o pożądanym kształcie, z rozmaitymi otworami, trwa dziś zdecydowanie krócej niż kiedyś.
16:59, 30.03.2021
Piękny, wygodny dom na dużej działce, z ogromnym ogrodem i hamakiem zawieszonym pomiędzy drzewami? A może raczej nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem, na najwyższym piętrze w nowoczesnym wieżowcu w centrum miasta? Gdyby przeprowadzić ankietę zadając w niej tytułowe pytanie, z całą pewnością zdania byłyby podzielone. Każda z opcji ma niewątpliwie szereg zalet i wad.
14:27, 05.02.2021
Rok 2020 to istny chrzest bojowy dla wszystkich firm. Konieczność wprowadzenia pracy zdalnej zmieniła realia działania całych zespołów. W związku z tym narosło wiele trudności dla menagerów oraz liderów poszczególnych grup. Szczególnie wymagającym zadaniem jest teraz budowanie motywacji w zespole.
00:01, 18.12.2020
Zakupy, porządki, przygotowanie wigilijnych potraw - lista rzeczy do zrobienia przed świętami jest długa. Warto jednak na chwilę zatrzymać się, a także podzielić się magicznymi chwilami i powalczyć o nagrody. Jak to zrobić? 
14:10, 30.11.2020
Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich? Nie wiesz, co podarować dziecku? Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych, jak i nieco starszych.
18:53, 13.11.2020
Dystrybucja i spedycja różnego typu towarów wymaga ciągłych udoskonaleń. Mniejsze i większe centra logistyczne stale pracują nad nowymi rozwiązaniami, które pozwolą im zoptymalizować szereg procesów. Wiele firm z takim zapleczem coraz chętniej sięga po specjalistyczne rozwiązania IT. Trzeba jednak pamiętać, że program klasy WCS spełnia zupełnie inne zadania, niż soft typu WMS. A jak przekonuję eksperci z Consafe Logistics: najlepiej stosować oba rozwiązania jednocześnie, w formie zintegrowanej.
17:58, 13.11.2020
Domek holenderski to niezwykle popularne rozwiązanie wakacyjne już nie tylko na zachodzie, ale również i w Polsce. Przenośne mieszkanie może towarzyszyć Ci podczas każdego wyjazdu. Przecież nawet w takich okolicznościach zasługujesz na należycie wysoki poziom komfortu, prawda? Poznaj największe zalety domków holenderskich i zobacz do kuchni, jak wygląda ich wyposażenie!
17:35, 13.11.2020
Łańcuszek i zawieszka, czyli dobrze zgrany duet. Tym razem postaw na stal!
17:30, 13.11.2020
Jak kupić niezawodny wąż przemysłowy? Poznaj nasz krótki poradnik i unikaj błędów!
07:24, 13.11.2020
Kiedy przychodzi nam kupić prezent dla nastolatki, możemy napotkać niemałe problemy. Dziewczyny w wieku szkolnym bywają bardzo wymagające! Ich gusta zmieniają się z każdym tygodniem i naprawdę trudno jest nadążyć za tym, co akurat lubią. Żeby trafić z upominkiem, warto rozejrzeć się wśród produktów praktycznych – które na pewno się przydadzą. Dziś opowiemy więcej o planerach kalendarzowych, czyli gadżetach uwielbianych przez wszystkie uczennice.
08:32, 23.10.2020
Już 16 października w Rossmannie startuje niezwykła akcja. Ponad 1400 kosmetyków do makijażu będzie przecenionych aż o 60%.
07:43, 23.09.2020
Urządzając pokój dziecka, można mieć na początku multum pomysłów, a jak przychodzi co do czego, to żaden się nie sprawdza. Pociechy szybko rosną, ich zainteresowania się zmieniają, więc nigdy nie wiadomo, czy dzisiejsza atrakcja w pokoju będzie interesująca także za dwa-trzy miesiące. By uniknąć takich sytuacji, warto zdecydować się na przemycenie uniwersalnych wartości w aranżacji, na przykład związanych z naturą. Pomocne mogą być w tym chociażby nowoczesne naklejki na ścianę dla dzieci.
13:04, 25.08.2020
Bezpieczne i wygodne użytkowanie domu warunkuje prawidłowo rozplanowana i zamontowana instalacja elektryczna. Często jednak za naprawę gniazdek czy włączników świateł zabieramy się sami. Czy słusznie? Jak uniknąć podstawowych błędów w naprawie i konserwacji instalacji elektrycznej?
07:35, 22.08.2020
Najciekawsze seriale młodzieżowe na Netflix
REKLAMA