Zamknij

REKLAMA
08:02, 21.01.2019
Za śmierć pacjenta, która jest skutkiem błędu lekarskiego, jego bliskim należy się zadośćuczynienie, o które można zabiegać na różnych drogach, nie tylko w sądzie.
14:46, 19.12.2018
Wieloletnie kwiaty do ogrodu to ciekawa propozycja dla każdego miłośnika ogrodnictwa. Kto jeszcze nie odkrył czaru roślin bylinowych, ten z pewnością zauroczy się nimi w tym sezonie. Byliny są niezwykle atrakcyjne. Więcej o nich i ich uprawie, w dalszej części artykułu.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
12:51, 09.11.2018
Nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy podczas jazdy samochodem, nic złego nam się nie przytrafi. I wcale nie trzeba mieć tutaj na myśli czarnych scenariuszy. Ponieważ wystarczy w zupełności zwykła awaria samochodu lub zatrzaśnięcie kluczyków w wewnątrz auta, by jednak dalsza jazda była niemożliwa. Wtedy najlepiej jest mieć na oku sprawdzoną firmę, która przyjdzie o każdej porze dnia i nocy i skutecznie uratuje nas z opresji.
11:25, 23.10.2018
Wraz z pojawieniem się kolejnych mediów powstawały nowe zawody – nie tylko w obrębie dziennikarstwa. Internet sprawił, że obecnie możemy spełniać się w profesjach, które jeszcze kilkadziesiąt czy nawet kilkanaście lat temu nie śniły się filozofom czy futurologom. Poniżej znajduje się wykaz i opis kilku z nich. Może któryś okaże się idealny dla ciebie?
10:29, 23.10.2018
W życiu nigdy nie mamy pewności, że nie znajdziemy się w trudnej sytuacji, która będzie wymagała od nas szczególnego zmobilizowania sił, a może nawet pomocy ze strony innych. Takim wypadkiem losowym jest m. in. niepełnosprawność. Jedną z potrzeb, która jej towarzyszy jest rehabilitacja zawodowa. Powrót do pracy albo uzyskanie zatrudnienia przez osobę niepełnosprawną są jak najbardziej możliwe.
10:06, 23.10.2018
Artystą nikt od razu się nie rodzi. Do tego trzeba dojrzeć. Umiejętności artystyczne wymagają od nas wiele wysiłku i pracy. Nic nie przychodzi ot tak. Należy pamiętać o tym, że jeżeli chcemy realizować się artystycznie, wiązać swoją karierę zawodową właśnie z takim kierunkiem, to musimy mieć świadomość, że taka praca nie gwarantuje nam stałego zatrudnienia, a co za tym idzie – stabilnego wynagrodzenia.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
10:22, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
© abcjanikowo24.pl | Prawa zastrzeżone