Zamknij

Dobra organizacja to podstawa! Planer książkowy świetnym prezentem dla nastolatki

07:24, 13.11.2020 | mp
Skomentuj

Kiedy przychodzi nam kupić prezent dla nastolatki, możemy napotkać niemałe problemy. Dziewczyny w wieku szkolnym bywają bardzo wymagające! Ich gusta zmieniają się z każdym tygodniem i naprawdę trudno jest nadążyć za tym, co akurat lubią. Żeby trafić z upominkiem, warto rozejrzeć się wśród produktów praktycznych – które na pewno się przydadzą. Dziś opowiemy więcej o planerach kalendarzowych, czyli gadżetach uwielbianych przez wszystkie uczennice.

Personalizowany kalendarz to znakomity pomysł na prezent. Wybierz tylko wzór!

Posiadanie własnego kalendarza połączonego z notatnikiem, a do tego atrakcyjnego wizualnie, to w dzisiejszych czasach obowiązek. Ma go niemal każda nastolatka – w takim planerze można zapisać, co tylko się chce. Informacja o nadchodzącym sprawdzianie, przygotowanie listy zakupów, zanotowanie ważnego numeru, zaplanowanie posiłków i rozpisanie treningów to tylko przykłady zapisków, jakie można znaleźć w prywatnych kalendarzach nastolatek. Szczególną popularnością cieszą się notesy z gotowymi przestrzeniami do wypełniania: plany półroczne, miesięczne, tygodniowe i dzienne zawierają kreatywne listy zadań, chętnie wypełniane przez nastolatki. 

Przykładem miejsca, w którym można nabyć nowoczesny kalendarz typu planner książkowy, jest sklep Murrano. Czekają tam rozmaite prezenty na wszelkie możliwe okazje. Z myślą o potrzebach nastolatek, sklep wprowadził do oferty kalendarze w twardych okładkach. Są one starannie wykonane i zawierają oryginalne plany, a także przestrzeń na prywatne zapiski. W kolekcji z plannerami są dostępne kalendarze w eleganckich, zabawnych i artystycznych wydaniach. Dodatkowo, na okładce takiego notesu można umieścić personalizowany napis – na przykład imię właścicielki plannera. W sklepie Murrano nie brakuje oryginalnych wzorów, które spodobają się wszystkim dziewczynom: motyw roślinny, glamour i abstrakcyjny to doskonały wybór na prezent. 

Zamów planner książkowy z indywidualnym nadrukiem i spraw radość nastolatce

Bardzo często zdarza się, że nie wiemy, co kupić na prezent. Szczególnie, jeżeli obdarowaną osobą ma być nastolatka. Chcąc zaskoczyć dziewczynę przebojowym upominkiem, zdecyduj się na zakup plannera książkowego. Robiąc zakupy w sklepie Murrano będziesz mieć stuprocentowy wpływ na to, jaka grafika oraz napis znajdą się na okładce. W kolekcji dedykowanej osobom dobrze zorganizowanym czekają plannery liczące 320 stron, z których część zawiera gotowe plany – nastolatki to uwielbiają! Koniecznie zobacz, jak wyglądają nowoczesne kalendarze i wybierz jeden na prezent.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%