Zamknij

Sołtys jednej z janikowskich wsi zrezygnował. O decyzji napisał w Internecie: Daję sobie trzy miesiące

21:20, 21.04.2020 | rj
Skomentuj
REKLAMA

Sołtys sołectwa Głogówiec Artur Cieśla poinformował mieszkańców o swojej rezygnacji z funkcji sołtysa. Jak sam przyznał wolał aby o tej decyzji w pierwszej kolejności dowiedzieli się mieszkańcy jego sołectwa.

Informację na temat rezygnacji, Artur Cieśla przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co dokładnie napisał sołtys?

- Chciałbym was poinformować o mojej decyzji którą nie było mi łatwo podjąć ale sytuacja do tego zmusza. Będę rezygnował z funkcji Sołtysa naszej wsi. Chciał bym tylko jeszcze dokończyć zaplanowany na ten rok remont świetlicy oczywiście tylko z waszą pomocą będzie to możliwe - dodał sołtys.

Jak podkreślił sołtys, daje sobie "przysłowiowe trzy miesiące" aby dokończyć wspomniany remont.

- W odpowiednim czasie złożę do Burmistrza odpowiednie pisma dotyczące rezygnacji. Chciałem abyście byli pierwsi poinformowani o mojej decyzji bo na to zasługujecie. Uważam że zostawię naszą wieś w bardzo dobrej kondycji i następca bądź następczyni idąc podobna droga na pewno będzie osiągać sukcesy - zauważa Cieśla.

Sołtys nie ukrywa, że niektórych decyzja o jego rezygnacji ucieszy, a innych zaskoczy. Jak sam zauważa pełnienie funkcji sołtysa koliduje z  jego sprawami prywatnymi.

- Zawsze będę się dobrze wypowiadał oraz dumnie wspominał mój czas poświęcony dla Was. Chciałbym zakończyć ten wpis zdaniem. Było mi niezmiernie miło reprezentować naszą społeczność na szczeblach gminnych i myślę że więcej było dobrego jak złego ale to zostawiam już do oceny każdego z osobna. Pięknie dziękuję za współpracę osób które naprawdę chciały i współpracowały ze mną natomiast reszcie życzę lepszego sołtysa i większych osiągnięć dla nich z nowym sołtysem - czytamy w pożegnalnym wpisie.

[ZT]590[/ZT]

(rj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Fan Fali GłogówiecFan Fali Głogówiec

1 0

Nic się nie stało falunia nic się nie stało 13:17, 22.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz