Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Radiolog pilnie poszukiwany

Data dodania: 2021-08-31 10:49:55ID: 220

532Pokaż numer[email protected]

Dołącz do Zespołu Radiologów Diagnostyki Nu-Med S.A.!

Poszukujemy do naszej Pracowni Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej w Elblągu lekarzy specjalistów radiologów

Oferujemy:

? elastyczny czas pracy

? umowę kontraktową

? atrakcyjne wynagrodzenie oraz terminowość w regulowaniu wynagrodzenia

? szeroki wachlarz badań i możliwość ich dopasowania do specjalności i doświadczenia lekarza

? współpraca z profesjonalistami w otoczeniu szpitala i poradni

? stabilną pracę w miłej atmosferze i w zgranym Zespole

? samochód służbowy*

? dostęp do zapewnionej przez firmę stacji opisowej lub możliwość opisywania badań na własnej stacji opisowej*

? 24h wsparcie techniczne w tym pomoc w konfiguracji sprzętu i oprogramowania

Zakres obowiązków:

? wykonywanie i nadzorowanie badań oraz opisów TK i MR

Poszukiwane kompetencje:

? lekarz posiadający specjalizację w dziedzinach radiologii diagnostyki obrazowej

? doświadczenie w wykonywaniu badań i/lub opisów badań TK/MR

? dyspozycyjność i terminowość w zakresie ustalonych godzin pracy i dyżurów

Kontakt:

Anna Tybińkowska, Dyrektor Zarządzający, tel. 532548821 [email protected]