Zamknij

Fines przygotował atrakcyjne oferty kredytowe. Z pożyczek mogą skorzystać m.in. rolnicy oraz osoby pracujące [OFERTA]

08:34, 29.07.2019 | RED
Skomentuj

Fines Operator Bankowy od lat realizuje swoją działalność w Kruszwicy. Placówka przygotowała szereg ofert i propozycji dla zainteresowanych kredytem. Co w swojej ofercie ma agencja w Kruszwicy?

Zacznijmy od początku, a dokładnie od 2005 roku. To właśnie wtedy na rynku polskim pojawił się Fines, dziś największy niezależny operator sieci agencji kredytowej w naszym kraju. Od początku swoje funkcjonowanie oparł na przejrzystych i klarownych zasadach zarówno z partnerami jak i kontrahentami.

Od chwili rozpoczęcia działalności do dziś, Fines uruchomił ponad 2500 aktywnych Agentów, którzy sprzedając kredyty wybrali go jako najbardziej zaufanego i sprawdzonego partnera. Do jednej z placówek operatora bankowego należy punkt w Kruszwicy przy ulicy Rybackiej 5. Dla klientów zainteresowanych dodatkowym wsparciem oraz pożyczką przygotowano szereg propozycji.

Fines w Kruszwicy obsługuje kredyty wielu banków. Z oferty mogą skorzystać m.in. rolnicy, emeryci i renciści oraz osoby pracujące. Specjalne oferty przygotowywane są także dla właścicieli firm oraz tych, którzy interesują kredyty hipoteczne lub pod zastaw samochodu bez BIK.

Uzyskana przez zainteresowanych kwota może zaskakiwać. Kredyt na dowód bez BIK można uzyskać do 40 tysięcy złotych. To nie koniec bowiem pragnący dobrze ulokować swoje oszczędności mogą skorzystać z propozycji lokaty do 400 tysięcy złotych.

Znajdujący się w pobliżu rynku punkt warto odwiedzić jeszcze z jednego powodu. W placówce będziemy mogli opłacić swoje rachunki. Opłata to zaledwie 0,99 gr. 

Fines cieszy się zaufaniem klientów oraz wysokim poziomem usług i rzetelności. Na tym polu zdobył szereg uznanych  nagród takich jak "Solidny Franczyzodawca 2018", "Solidna Firma 2018" czy "Orły Wprost 2018".

Kontakt:
784107872
607746918

[POGODA]1564382035575[/POGODA]

?

(Reklama)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz