Zamknij

Wspólnie pobiliśmy rekord w Janikowie. Zebraliśmy ponad 44 tysiące złotych

09.47, 15.01.2020 MGOK Aktualizacja: 09.49, 15.01.2020
Skomentuj
REKLAMA


Podczas trwania 28 Finału WOŚP w naszym mieście zebraliśmy 44.607,32 zł! Ta rekordowo wysoka suma to zasługa wszystkich wokół, którzy okazali swoją dobroć! Ogromne podziękowania należą się kwestującym wolontariuszom, organizatorom imprez towarzyszących, szkołom, wszystkim ofiarodawcom gadżetów, voucherów i bonów oraz firmom, które przyłączyły się do szerzenia dobra!

Za nami intensywny weekend przepełniony atrakcjami. Cykl imprez otworzył Klub Sportowy Unia Janikowo, rozgrywkami na hali sportowej. O sobotnie atrakcje zadbali pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Janikowie, a tam zaprezentowali się ze swoim programem uczniowie Szkoły Podstawowej z Janikowa, Przedszkola Publicznego "Słoneczko" w Janikowie, OSP Janikowo z programem medycznym, seniorzy, Mogileńska Orkiestra Dęta, Roman Kiełb, Szkoła Tańca Raz Dwa Trzy, pokazy i warsztaty freestyle football, Turniej Piłki Nożnej. Licytacje poprowadzili wspólnie Agata Gilas - Pyzik oraz Grzegorz Płuciennik.

W niedziele od godziny 9:00 mogliśmy spotkać na terenie naszego miasta kwestujących wolontariuszy z puszkami i identyfikatorami potwierdzającymi ich przynależność do sztabu.

Popołudniową część imprezy rozpoczęliśmy od animacji i zabaw, które przygotowały Dominika Banasiak i Izabela Przygoda. Dla najmłodszych swoje atrakcje przygotowała Paula Błażejewska.

Na scenie pojawiły się zespoły, które pracują pod szyldem MGOK m.in. Klub Seniora "Złoty Wiek" i Alle Band. Gościnnie wystąpiła Aleksandra Marek z pokazem artystycznym, grupa wokalna z II LO im. Marii Konopnickiej z Inowrocławia - "Słowiki Konopy" oraz zespół ALHENA.

Pomiędzy występami odbyły się licytacje przekazanych przedmiotów a na zakończenie Finału Światełko Do Nieba - pokaz sztucznych ogni.

 

(MGOK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%