Zamknij

O bezpieczeństwie i zasadach fair-play w Janikowie

08:24, 24.05.2019 | KPP Michał Parzyszek
REKLAMA
Skomentuj


Janikowski dzielnicowy, asp. szt. Waldemar Zwierzyński aktywnie wsparł bieg przedszkolaków „Sprintem do Maratonu”. Policjant uczestniczył w zabezpieczeniu imprezy, oraz spotkał się z małymi biegaczami przed startem, aby omówić zasady bezpieczeństwa. 

W Janikowie odbyła się impreza biegowa przeznaczona dla najmłodszych i ich rodziców.

W biegu „Sprintem do Maratonu” wzięło udział ok. 100 osób. Miejscowy dzielnicowy, asp. szt. Waldemar Zwierzyński, wraz ze strażakami OSP, zabezpieczał prawidłowy przebieg wydarzenia. Przed rozpoczęciem rywalizacji przeprowadził również pogadankę z najmłodszymi o zasadach bezpieczeństwa na drodze, podczas imprez masowych  oraz regułach fair-play.

Tak przygotowani mali zawodnicy, wraz ze swoimi rodzicami, bezpiecznie ruszyli do wyścigu.

(KPP Michał Parzyszek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© abcjanikowo24.pl | Prawa zastrzeżone