Zamknij

Smutna wiadomość dla kibiców Unii Janikowo. Część trybun zostanie wyłączona z użytku

17:58, 29.07.2019 | R.D.
Skomentuj
REKLAMA


Zarząd Unii Janikowo zamieścił komunikat dotyczący meczów rozgrywanych na własnym stadionie. Z informacji udostępnionych przez działaczy wynika, że mecze rozgrywane na Stadionie Miejskim im. Bolesława Ciesielskiego nie uzyskały statusu imprezy masowej.

Nowe przepisy wprowadzone zostały w tym roku i są  rygorystycznie sprawdzane. Beniaminek trzeciej ligi, już odczuwa ich działanie.

-  Zarząd Klubu Sportowego "Unia" Janikowo informuje, iż mecze rozgrywane na Stadionie Miejskim im. Bolesława Ciesielskiego w Janikowie do odwołania nie będą traktowane jako impreza masowa, co oznacza, że część trybun zostanie wyłączona z użytku, a liczba widzów nie może wynosić więcej niż 999 - podaje zarząd klubu.

W związku z powyższym, w środę (31 lipca) w godzinach od 15:00 do 20:00 w sekretariacie klubu prowadzona będzie przedsprzedaż biletów na mecz inauguracyjny z Bałtykiem Gdynia, który zostanie rozegrany w sobotę, 3 sierpnia (godz. 17:00). W dniu meczu kasa biletowa oraz brama stadionu zostanie otworzona sześćdziesiąt minut przed meczem.

- Nasz Klub dołożył wszelkich starań, aby mecze w Janikowie miały status imprezy masowej, jednak negatywne opinie Policji i Straży Pożarnej dotyczące stadionu, sprawiły, że na chwilę obecną nie jest to możliwe. Mamy nadzieję, że sytuacja to szybko ulegnie zmianie i mecze w naszym mieście będą mogły oglądać tysiące sympatyków piłki nożnej zarówno z Janikowa, jak i z regionu - dodają działacze.

(R.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz