Zamknij

Region: Brawura wzięła górę

10.53, 14.02.2022 . Aktualizacja: 10.53, 14.02.2022
Skomentuj
REKLAMA

Za złamanie sądowego zakazu odpowie kierujący oplem. Policjanci ze Złotnik Kujawskich ustalili, że wypożyczonym samochodem doprowadził do zderzenia z innym pojazdem i ogrodzeniem.

W ubiegłym tygodniu (7.02.22.), w godzinach porannych, na terenie miejscowości Tupadły doszło do kolizji z udziałem samochodów marki Opel i Hyundai. Sprawę wyjaśniali policjanci z posterunku w Złotnikach Kujawskich. Okazało się, że opel wyjechał na „czołówkę”, doprowadzając do zderzenia z autem, którym jechała kobieta. Sprawca zdarzenia wraz z pasażerami oddalili się, pozostawiając pojazd „zaparkowany” na jednym z pobliskich ogrodzeń. Na szczęście tą trasą jechał inny kierowca, który udzielił jadącej hyundaiem pomocy, a karetka zabrała ją do szpitala.

[ZT]2508[/ZT]

Policjanci z posterunku w Złotnikach Kujawskich zebrali informacje co dokładnie wydarzyło się oraz to, że oplem jechało trzech mężczyzn. Samochód pochodził z jednej z bydgoskich wypożyczalni. Kierujący nim jeden z mężczyzn nie dostosował prędkości do warunków jazdy i doprowadził do zdarzenia drogowego. Podczas gromadzenia materiałów w sprawie policjanci ustalili jeszcze tego samego dnia, że oplem, pomimo sądowego zakazu, kierował 33-letni mężczyzna. Takiej treści zarzut usłyszał dzień później. Grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci oczekują również na wynik badania jego krwi na zawartość alkoholu i zabronionych substancji. Dalsze działania funkcjonariuszy są oczywiście uzależnione od niego. Mężczyzna odpowie też za kolizję.

[ZT]2502[/ZT]

[ZT]2497[/ZT]
 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%