Zamknij

Wspólna akcja Policji i Kolei na przejeździe w Broniewicach

13:18, 22.07.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

W rejonie przejazdu kolejowego w Broniewicach gmina Janikowo w piątkowy poranek zostały przeprowadzone działania w ramach kampanii „BEZPIECZNY PRZEJAZD-SZLABAN NA RYZYKO!”. W akcji profilaktycznej uczestniczyli dzielnicowi i pracownicy kolei.

Dziś (22.07) janikowscy dzielnicowi: asp. szt. Krzysztof Filipczak i sierż. szt. Rafał Nieznalski wspólnie ze Strażą Ochrony Kolei oraz pracownikami Polskich Kolei Państwowych wzięli udział w działaniach na terenie Broniewic. Akcja miała wymiar edukacyjny i profilaktyczny po to, aby zwrócić uwagę na zagrożenia wypadkami na przejazdach kolejowych.

[FOTORELACJA]211[/FOTORELACJA]

[ZT]3266[/ZT]

Kampania społeczna nosi nazwę „Bezpieczny przejazd-Szlaban na ryzyko” i jest skierowana do uczestników drogowego. Jak wiadomo co roku dochodzi do poważnych wypadków na przejazdach, w których uczestniczą kierujący pojazdami, rowerzyści By temu zapobiegać oraz piesi. Bagatelizowanie przepisów w tych miejscach, lekceważenie znaku STOP ma często obraz tragedii.

By temu zapobiegać i podnosić świadomość, podczas dzisiejszej akcji, służby wręczyły blisko 120 uczestnikom ruchu tematyczne ulotki i informatory. Każdy kto miał okazję dziś przemieszczać się w rejonie prowadzonej akcji przyznawał, że tego typu działania są potrzebne i skłaniają do refleksji, a jest ona bardzo potrzebna.

[ZT]3267[/ZT]

[ZT]3262[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%