Zamknij

Janikowo: W ostatniej chwili złapali spadającego z balkonu 20-latka

11.53, 14.10.2022 . Aktualizacja: 11.53, 14.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

Mł. asp. Michał Oszuścik i st. sierż. Mateusz Bicki z Janikowa wraz z ratownikiem medycznym złapali spadającego z balkonu 20-latka, który chciał popełnić samobójstwo. Dzięki ich szybkiej reakcji mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Kilka dni temu (9.10.22) przed godziną 17.00 dyżurny inowrocławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na poręczy balkonu na czwartym piętrze jednego z bloków w Janikowie stoi mężczyzna.

Na miejsce dotarł patrol z janikowskiego komisariatu: mł. asp. Michał Oszuścik i st. sierż. Mateusz Bicki. Nie było wątpliwości, że 20-latek chce targnąć się na swoje życie.

Policjanci wbiegli na czwarte piętro jednak zastali zamknięte drzwi od środka, a klucz znajdował się w zamku po wewnętrznej stronie. Udali się więc do mieszkania piętro niżej, gdzie ratownik medyczny stał na balkonie i próbował rozmawiać z desperatem. Funkcjonariusze także podjęli próbę namówienia go do zejścia z barierki, jednak mężczyzna nie odzywając się nagle puścił się  i zaczął spadać.

Gdy znalazł się na ich wysokości policjanci i ratownik niemal w ostatniej chwili złapali go i wciągnęli na balkon. Dzięki ich błyskawicznej reakcji mężczyźnie nic się nie stało. Dalej niedoszłym samobójcą zajęła się wezwana na miejsce załoga pogotowia ratunkowego.

[ZT]3606[/ZT]

[ZT]3601[/ZT]

[ZT]3554[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%