Zamknij

Wyjaśniają okoliczności śmierci dzieci. Mogło dojść do zabójstwa

12:33, 05.02.2021 | MP
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci dzieci Inowrocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają jak doszło do śmierci dwójki dzieci.

Śledztwo w tej sprawie będzie miało za zadanie ustalenie okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia.  

Dziś (05.02.21) około godz. 9.30 dyżurny policji w Inowrocławiu został powiadomiony o tragicznym zdarzeniu w jednej z niewielkich miejscowości w gminie Inowrocław.

W jednym z mieszkań zostały znalezione zwłoki dwójki dzieci w wieku 3 i 5 lat. Śmierć chłopców potwierdził lekarz, który przybył na miejsce.  U dzieci w trakcie oględzin stwierdzono obrażenia, które mogły przyczynić się do ich śmierci.  Na miejscu pracują policjanci oraz prokurator. Trwają czynności dochodzeniowo-śledcze.

Jak podaje Polsat News "Udało się ustalić nieoficjalnie, że dzieci miały rany kłute na ciele. Przekazano także, że 37-letnia matka dzieci leczyła się psychiatrycznie. Jedna z hipotez zakłada, iż to ona mogła zabić dzieci. 48-letni mąż kobiety w trakcie zdarzenia nie przebywał w mieszkaniu".

[ALERT]1612524711653[/ALERT]

 

(MP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%