Zamknij

Pijany zadzwonił po pijanego. Obaj mają problemy

02:37, 19.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Patrol z Pakości skontrolował stan trzeźwości motorowerzysty, bo schodząc z pojazdu się zatoczył. Gdy policjanci potwierdzili, że był po alkoholu i nie może dalej jechać zadzwonił po znajomego, by ten odebrał go z komisariatu. Kolega chętnie to uczynił, z tym, że okazało się, że i on jest "pod wpływem".

Wczoraj (17.11.21) patrol policji w Pakości, pow. inowrocławski, zauważył, jak motorowerzysta podjechał na stację paliw i schodząc z pojazdu się zatoczył. Policjanci postanowili to sprawdzić . Skontrolowali trzeźwość 53-letniego motorowerzysty. Wynik wskazał, że pił on wcześniej alkohol i popełnił wykroczenie.

Pakoscy policjanci wystawili mu wezwanie na dzisiaj, by móc postawić mu zarzut. Mężczyzna mógł więc wracać do domu, ale by nie iść pieszo zadzwonił po znajomego. Wkrótce kolega przyjechał do komisariatu. Z tym, że wszedł do niego chwiejnym krokiem. To nie umknęło uwadze policjantów i skontrolowali też jego stan trzeźwości. Okazało się, że 57-latek również był po alkoholu.

Dzisiaj (18.11.21) zatem zarzuty popełnienia wykroczeń kierowania pojazdami po użyciu alkoholu usłyszało w pakoskim komisariacie dwóch znajomych. Obu teraz grozi kara aresztu albo grzywna.

[ALERT]1637285895083[/ALERT]

Autor: asp. szt. Izabella Drobnieck

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%