Zamknij

Karol Konopacki z Kołodziejewa szefem Powiatowej Komendy Policji w Inowrocławiu [ZDJĘCIA]

19:28, 26.02.2021 | KPP
Skomentuj
REKLAMA

Uroczysta zbiórka w inowrocławskiej komendzie z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Piotra Leciejewskiego, wiązała się ze zmianami kadrowymi w tej jednostce.

Dzisiaj (25.02.21r.) w siedzibie inowrocławskiej policji odbyła się uroczysta zbiórka. Podczas niej z mundurem pożegnał się dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu insp. Marcin Ratajczak.

Komendant dziś przeszedł na emeryturę po ponad 29 latach służby, podczas której realizował zadania w różnych pionach i na różnych stanowiskach. Służbę pełnił w sposób nienaganny i był wielokrotnie wyróżniany. Otrzymał Srebrny Medal za Długoletnią Służbę, Srebrną Odznakę „Zasłużony Policjant”. Stąd podziękowania za przebieg służby od insp. Piotra Leciejewskiego, kierownictwa inowrocławskiej jednostki oraz policjantów i pracowników. Nie brakowało również życzeń spełnienia marzeń i realizacji planów.

Od dziś Komendą Powiatową Policji w Inowrocławiu kierować będzie podinsp. Karol Konopacki, który pełnił ostatnio służbę na stanowisku Komendanta Powiatowej Policji w Radziejowie. Rozkaz powierzający pełnienie obowiązków w Inowrocławiu wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy, insp. Piotr Leciejewski.

Pierwszym Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu pozostaje podinsp. Maciej Estkowski, który od dziś będzie odpowiadać za pion prewencji. Podczas uroczystej zbiórki insp. Piotr Leciejewski powierzył obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu podinsp. Maciejowi Hopcia, który będzie  odpowiedzialny za pion kryminalny. Wcześniej w inowrocławskiej jednostce pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją.

[ALERT]1614364071770[/ALERT]

[ZT]890[/ZT]

 

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%