Zamknij

Pomóżmy Piotrowi Bogdanowi z Janikowa wygrać z rakiem

07:21, 07.04.2021 | RJ
Skomentuj
REKLAMA

Piotr Bogdan ma 42 lata. Mieszkaniec Janikowa rozpoczął walkę z rakiem. Poniżej jego historia.

Nazywam się Piotr Bogdan. Mam 42 lata. Mam kochającą żonę i dwoje dzieci, 18-letniego syna i 12-letnią córkę. Dotychczas wiodłem spokojne i skromne, ale szczęśliwe życie. Zawsze cieszyły mnie małe rzeczy, a moim hobby jest wędkowanie, przy którym mogłem choć na chwilę zwolnić, odpocząć od codziennego zgiełku i pracy. 

Zwyczajnie cieszyłem się życiem, kiedy niespodziewanie dopadł mnie rak i wywrócił moje życie do góry nogami.

10 marca br. zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy żołądka - typ rozlany, niskozróżnicowany. To bardzo groźna postać nowotworu, w której rokowania są niepewne. Niestety badanie TK wykazało przerzuty do lokalnych węzłów chłonnych, śródpiersia oraz wnęk aortalno – płucnych.

Z racji przerzutów oraz nacieków mój przypadek jest na obecną chwilę nieoperacyjny. Lekarze zaproponowali mi chemioterapię, dając słabe szanse na przeżycie. W takich przypadkach jak mój, konieczne jest zastosowanie medycyny komplementarnej, która przynosi bardzo pozytywne efekty. Ta forma leczenia przyczynia się do mobilizacji organizmu w walce z rozwojem procesu nowotworowego i wspomaga chemioterapię. Są to m. innymi immunoterapia, hipertermia, wlewy witaminy C, a także suplementacja: wit. D3, K2, olej CBD. To wszystko jest bardzo kosztowne, nie wspominając o prywatnych wizytach lekarskich i zdrowej diecie. Dotychczasowa pomoc rodziny i znajomych pozwoliła na początkowe leczenie, jednak jest już niewystarczająca.

Nie poddam się bez walki, ale bez Waszego wsparcia może mi się nie udać. Tak bardzo chcę żyć! Nigdy nie prosiłem nikogo o pomoc, ale tym razem nie mam wyjścia. Chcę znów cieszyć się życiem i być obecnym w dorastaniu moich dzieci, które mnie potrzebują.

Wierzę, że dobroć ludzkich serc nie zna granic i każdy, kto przeczyta mój list, dołoży swoją cegiełkę. Liczy się każda złotówka. Jeśli nie możesz pomóc, proszę udostępnij.

Życzę Wam wszystkim dużo zdrowia i z góry dziękuję za okazaną pomoc.

Piotrek

Link do zbiórki Tutaj

[ZT]1326[/ZT]

(RJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%