Zamknij

Spotkali się z dzielnicowym. Asp.Waldemar Zwierzyński gościł w Domu Pomocy Społecznej w Ludzisku

00:20, 13.09.2019 | red
REKLAMA
Skomentuj

Asp. Waldemar Zwierzyński gościł  ostatnio w janikowskim komisariacie mieszkańców Domu Pomocy Społecznej z Ludziska. Było edukacyjnie i na temat bezpieczeństwa.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się o specyfice służby policjanta, ale nie tylko. Dzielnicowy asp. Waldemar Zwierzyński omówił z nimi zasady poruszania się po drogach i zagrożenia z którymi mogą się zetknąć. Wszystko po to, aby unikali niebezpieczeństw, ale też umieli na nie reagować.

Wizyta wiązała się również z tym, że goście obejrzeli sprzęt policyjny. Dowiedzieli się także o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa i jej działaniu. Otrzymali też od policjanta właśnie na ten temat magnesy i ulotki.

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© abcjanikowo24.pl | Prawa zastrzeżone