Zamknij

Pracownik Działu Przygotowania Produkcji (nr 2176)

Nr oferty: StPr/23/2176Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Łączna 7, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Współpraca z przełożonym w zakresie wsparcia projektów na etapie ich przygotowania oraz realizacji, pozyskiwanie ofert od dostawców i podwykonawców, negocjowanie warunków realizacji dostaw i usług, sporządzanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej, sporządzanie obmiarów robót, sporządzanie budżetów i harmonogramów robót.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 8 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo kat. B
  • dobra organizacja , samodzielność , operatywnoścć
  • doświadczenie w pracy w zespole
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziana znajomość języka angielskiego; znajomość programów MS Office i AutoCad, umiejętność czytania rysunku technicznego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "MONTOSTAL" Sp.z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Łączna 7, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Betina Jabłońska
      Numer telefonu: 523513639
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      przygotowywanie posiłków obiadowych i śniadań
      StPr/24/1837
      data rozpoczęcia pracy od 03.09.2024
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      wydawanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej
      StPr/24/1838

      Transportowanie pianek z pola odkładczego na taśmę (linię) produkcyjną. Transportowanie pianek pomiędzy polami odkładczymi.
      StPr/24/1655
      data rozpoczęcia pracy od 16.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      praca zwiazana z w/w stanowiskiem
      StPr/24/0575
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024

      Nauczanie języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym.
      StPr/24/1521
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 1 840,5 PLN

      Zakres obowiązków: · Dbałość o powierzony dział sklepu – prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę stoiska · Profesjonalna obsługa Klienta · Obsługa kasy fiskalnej · Przyjęcie towaru, obsługa paczek kurierskich · Minimalizacja poziomu strat w sklepie · Rozliczanie kasy
      StPr/24/1502
      data rozpoczęcia pracy od 15.07.2024

      Czyszczenie konstrukcji stalowych metodą śrutowania
      StPr/23/2061
      data rozpoczęcia pracy od 25.09.2023
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Współpraca z przełożonym w zakresie wsparcia projektów na etapie ich przygotowania oraz realizacji, pozyskiwanie ofert od dostawców i podwykonawców, negocjowanie warunków realizacji dostaw i usług, sporządzanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej, sporządzanie obmiarów robót, sporządzanie budżetów i harmonogramów robót.
      StPr/23/2176
      data rozpoczęcia pracy od 16.10.2023
      wynagrodzenie od od 8 500 PLN

      naprawa samochodów, maszyn i urządzeń
      StPr/23/2483
      data rozpoczęcia pracy od 08.12.2023
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      Ustalanie i analizowanie potrzeb klienta, prezentowanie dostępnych towarów i usług, doradzanie klientowi, wspieranie klienta, budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
      StPr/23/0859
      data rozpoczęcia pracy od 19.12.2023
      wynagrodzenie od od 1 800 do 1 800 PLN