Zamknij

Nauczyciel języka angielskiego 9/24 etatu (nr 1521)

Miejsce pracy: Słoneczna 31, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Nauczanie języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 840,5 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • aktualna książeczka sanepidowska
      • dobra organizacja pracy
      • obsługa komputera - exel, word
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: poświadczone certyfikatami kompetencje do nauczania języka angielskiego na poziomie B2
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: PRZEDSZKOLE SŁONECZKO W JANIKOWIE
        Adres: Słoneczna 31, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Magdalena Kalka
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
        przygotowywanie posiłków obiadowych i śniadań
        StPr/24/1837
        wynagrodzenie od od 28,1 PLN

        wydawanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej
        StPr/24/1838

        Transportowanie pianek z pola odkładczego na taśmę (linię) produkcyjną. Transportowanie pianek pomiędzy polami odkładczymi.
        StPr/24/1655
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        praca zwiazana z w/w stanowiskiem
        StPr/24/0575

        Nauczanie języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym.
        StPr/24/1521
        wynagrodzenie od od 1 840,5 PLN

        Zakres obowiązków: · Dbałość o powierzony dział sklepu – prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę stoiska · Profesjonalna obsługa Klienta · Obsługa kasy fiskalnej · Przyjęcie towaru, obsługa paczek kurierskich · Minimalizacja poziomu strat w sklepie · Rozliczanie kasy
        StPr/24/1502

        Czyszczenie konstrukcji stalowych metodą śrutowania
        StPr/23/2061
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Współpraca z przełożonym w zakresie wsparcia projektów na etapie ich przygotowania oraz realizacji, pozyskiwanie ofert od dostawców i podwykonawców, negocjowanie warunków realizacji dostaw i usług, sporządzanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej, sporządzanie obmiarów robót, sporządzanie budżetów i harmonogramów robót.
        StPr/23/2176
        wynagrodzenie od od 8 500 PLN

        naprawa samochodów, maszyn i urządzeń
        StPr/23/2483
        wynagrodzenie od od 3 600 PLN

        Ustalanie i analizowanie potrzeb klienta, prezentowanie dostępnych towarów i usług, doradzanie klientowi, wspieranie klienta, budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
        StPr/23/0859
        wynagrodzenie od od 1 800 do 1 800 PLN