Zamknij

Mieszkańcy Janikowa i ich przyjaciele wzięli udział w Familiadzie!

12:44, 03.11.2018 | G.D
REKLAMA
Skomentuj

 

Paweł Brzeziński oraz Tomasz Wesołowski wraz z grupą znajomych z pobliskiego Mogilna wzięli udział w Familiadzie. Jak im poszło?

Familiada to najdłużej emitowany teleturniej w polskiej telewizji. Tym razem w popularnym programie wystąpili mieszkańcy Janikowa.

Wśród uczestników programu znaleźli się Paweł Brzeziński i Tomasz Wesołowski z Janikowa, którym towarzyszyli znajomi z Mogilna. O tym jak im poszło dowiemy się w najbliższą niedzielę o godzinie 14:00 W TVP2.

Familiada to teleturniej emitowany od 17 września 1994 roku. Program od początku prowadzono jest przez Karola Strasburgera.

(G.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

zwykły gość zwykły gość

8 11

endriu b. wysłał syna do familiady aby ten oczyszczał nazwisko b. ? buha ha ha ha kiepski pomysł i sucharek, ale czego tu sie spodziewać po b !!! 21:02, 03.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© abcjanikowo24.pl | Prawa zastrzeżone