Zamknij

Dlaczego dmuchane zamki są tak popularne?

11:31, 08.06.2022 | materiał partnera

Dmuchane zamki to wyjątkowe atrakcje, które idealnie sprawdzą się dla dzieci. Zapewnią ogrom wspaniałej zabawy, ale również pozwolą na rozładowanie nadmiaru energii. Dzięki dużej dostępności wzorów i kolorów każdy może wybrać interesujący go model i udostępnić go gościom swojej imprezy. Tego rodzaju konstrukcje posiadają też niezbędne certyfikaty, które poświadczają ich bezpieczeństwo.

Dlaczego warto zainwestować w dmuchany zamek?

Podczas imprez plenerowych bardzo często występuje problem z atrakcjami dla najmłodszych uczestników. Większość z nich musi zadowolić się karuzelą i gałką lodów. Jeśli chcemy, aby nasz event był wyjątkowy i na dług pozostał w pamięci każdej obecnej osoby, powinniśmy znaleźć nieoczywistą atrakcję. W sezonie letnim najlepiej sprawdzają się dmuchane zamki, które są jednocześnie placem zabaw czy torem wyścigowym.

Dmuchane zamki są najczęściej bardzo dużych rozmiarów. Z tego powodu trudno być ich właścicielem, posiadając jedynie podwórko czy ogród. Rozwiązaniem są jednak imprezy plenerowe, które odbywają się na dużych, otwartych przestrzeniach, które z powodzeniem pomieszczą dmuchańce. Atrakcje dla dzieci są zdecydowanie mniejszych rozmiarów, aby były w pełni bezpieczne i pozwalały na komfortową zabawę dostosowaną do wieku i wzrostu. Wielkość naszego dmuchańca powinniśmy dopasować do wieku uczestników zabawy oraz ich parametrów.

Jak powinno się rozkładać dmuchane zamki i zjeżdżalnie?

Proces rozkładania dmuchanych atrakcji jest bardzo prosty, pod warunkiem, że robimy to zgodnie z załączoną instrukcją. Musimy jednak pamiętać, że jest to zawsze ogromna odpowiedzialność za bezpieczeństwo bawiących się maluchów, dlatego powinniśmy montować urządzenia z największą dbałością o szczegóły. Profesjonalna ekipa, która posiada doświadczenie i wiedze na temat rozkładania dmuchańców, wyręczy nas od tej odpowiedzialności i pozwoli cieszyć się wspaniałą zabawą.

Zamki dmuchane nie należą do najlżejszych atrakcji i mogą ważyć nawet do 500 kg. Musimy pamiętać, że do ich rozłożenia potrzebna jest odpowiednia przestrzeń. Musi być ona dostosowana zarówno pod względem wielkości, jak i bezpieczeństwa, czy ukształtowania terenu.

Co warto wiedzieć o dmuchanych atrakcjach?

Zabawa na dmuchanych atrakcjach to jeden z ulubionych sposobów spędzania czasu dla dzieci. Prócz tego pozwalają naszym maluchom spędzić czas na świeżym powietrzu i kształtują ich sprawność oraz kondycję fizyczną. Jest to bardzo ważne dla rozwoju maluchów. Dzięki takiej zabawie mogą one się nauczyć wielu rzeczy, jak np. współpracy, pomagania sobie nawzajem, czy przyjmowania zwycięstwa i porażki. Zabawa na zewnątrz z rówieśnikami pozwoli oderwać nasze pociechy od ekranu laptopa czy smartfona. Dmuchane zamki posiadają trampoliny lub zjeżdżalnie, które należą do ulubionych atrakcji maluchów. Dzięki nim dobrej zabawie nie będzie końca, a dziecko zużyje nadprogramowe zapasy energetyczne. Więcej informacji na temat dmuchanych zamków dostępne jest na stronie internetowej https://gungan.pl/68-dmuchane-zamki.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%