Zamknij

Hej chciałem zapytać o panią ze zdjęcia BS w Janikowie panią numer cztery od lewej na zdjęciu na stronie gminy. Ktoś wie jak ma na imię? A może sama by chciała się odezwać?


komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Szukamy kotki. Czarno biała z czerwoną obrożą, w której umieszczone są dane kontaktowe. znak szczególny- kotka ma delikatnie przecięte lewe uszko ( nie ma stożka). Proszę o kontakt każdego kto ją przygarnął.

Poszukuję chłopaka ,który czasami przyjeżdża razem z kolegą na motorze ,żeby posiedzieć sobie na plaży. Pewna osoba wstydzi się zagadać a ja staram się jakoś pomóc(motor bodajże aprilia). Z góry dziękuję

Spotter: Halo Janikowo organizujemy ogólnopolska akcję "tankowanie za 1 zł, bo na więcej mnie nie stać"Sobota 11.06 godzina 19:00 na wszystkich stacjach benzynowych ... jedziemy na stację i tankujemy pojazd za symboliczną złotówkę, robimy mega korek na dystrybutorach, tylko w ten sposób zmusimy ich do zmniejszenia cen paliw, STOP wydawaniu całej wypłaty na tankowanie auta!

Spotterka: Ktoś wie gdzie dokładnie będzie ten protest pod którą ze stacji w sobotę?

Witam ZGUBIONO TELEFON !!!! Telefon został zgubiony w Janikowie dnia 7 czerwca 2022r. (Wtorek ). Telefon marki : Redmi note 10s Kolor : Biały Proszę o jakiekolwiek informacje , w telefonie znajdują się ważne dane. Między innymi : Wizyty lekarzy , które są bardzo ważne!! Telefon jest już zgłoszony na policję, jeżeli jednak znajdzie się dobra duszyczka , która odda zgubę jest przewidziana nagroda 🤗😀 Informacje proszę pod numer telefonu: +48731865992 lub pod postem ☺️ Dla znalazcy przewidziano NAGRODĘ PIENIĘŻNA ‼️‼️