Zamknij

Szukamy kotki. Czarno biała z czerwoną obrożą, w której umieszczone są dane kontaktowe. znak szczególny- kotka ma delikatnie przecięte lewe uszko ( nie ma stożka). Proszę o kontakt każdego kto ją przygarnął.


komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Hey Hey 🤗 Szukam KOCHAJACEGO DOMKU dla kotka❤️. KAZIK( Bo tak mu nadaliśmy imię 🙂 Został znaleziony w ciężkim stanie , był u weterynarza i dostał tabletki na odrobaczanie oraz na pchły. Dzisiaj był na kastracji. Jedyny problem to oczka , które trzeba przemywać rumiankiem. Kotek jest przyjazny dla ludzi , łasi się , przytula załatwia się do kuwety , generalnie jest bardzo czystym i spokojnym zwierzakiem. Są to informacje z ponad miesięcznej obserwacji. Niestety z powodu tego, że w domku są dwa inne kotki nie może zostać. 😔 Nie akceptują się. Więc w domku do którego trafi nie może być innych zwierząt. Mamy możliwość go przetransportować. Za zbędne komentarze podziękuję !! Dla kotka zrobiliśmy tyle ile mogliśmy 🥹🥹

Hej chciałem zapytać o panią ze zdjęcia BS w Janikowie panią numer cztery od lewej na zdjęciu na stronie gminy. Ktoś wie jak ma na imię? A może sama by chciała się odezwać?

Poszukuję chłopaka ,który czasami przyjeżdża razem z kolegą na motorze ,żeby posiedzieć sobie na plaży. Pewna osoba wstydzi się zagadać a ja staram się jakoś pomóc(motor bodajże aprilia). Z góry dziękuję

Spotter: Halo Janikowo organizujemy ogólnopolska akcję "tankowanie za 1 zł, bo na więcej mnie nie stać"Sobota 11.06 godzina 19:00 na wszystkich stacjach benzynowych ... jedziemy na stację i tankujemy pojazd za symboliczną złotówkę, robimy mega korek na dystrybutorach, tylko w ten sposób zmusimy ich do zmniejszenia cen paliw, STOP wydawaniu całej wypłaty na tankowanie auta!

Spotterka: Ktoś wie gdzie dokładnie będzie ten protest pod którą ze stacji w sobotę?