Zamknij

Dzielnicowy z Janikowa przygotowuje dzieci do wakacji

10.05, 22.06.2022 . Aktualizacja: 10.05, 22.06.2022
Skomentuj
REKLAMA

Asp. szt. Krzysztof Filipczak zawitał do szkoły w Janikowie. Tam spotkał się z uczniami dziesięciu klas. Do dzieci popłynęły informacje, by były ostrożne i bezpieczne w czasie wakacji.

Policjanci na terenie całego powiatu inowrocławskiego prowadzą akcję informacyjną wśród uczniów przygotowując ich do letniego wypoczynku.

W janikowskiej podstawówce był asp. Krzysztof Filipczak miejscowy dzielnicowy. Policjant duży nacisk w rozmowie z uczniami kładł na znajomość zasad w ruchu drogowym. Ich powtórka przydała się każdemu, a znaki drogowe uzupełniły wiedzę dzieci jak bezpiecznie poruszać się po drogach jako pieszy, rowerzysta i użytkownik innego sprzętu.

Tego typu spotkania to policyjny sygnał do dzieci o tym, że bezpieczeństwo zależy także od nich samych. Policjanci natomiast jedynie wspierają w tym zakresie edukacyjnym rodziców.

Uczniowie otrzymując edukacyjne książeczki mają zadanie odrobić wakacyjną lekcję zasad, które powinny się sprawdzić w praktyce. Broszurki ufundował Powiat Inowrocławski. Policjanci przekazują je dzieciom i młodzieży podczas różnych spotkań.

[ZT]3120[/ZT]

[ZT]3114[/ZT]

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

PolakPolak

0 0

Lepiej niech ich przygotowuje do moszenia szmatoryjów za brak których będzie znowu ganiał za ludźmi, i wlepiał bezpodstawne i nielegalne mandaty. 13:59, 27.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%