Zamknij

Próbował okraść zakład, w którym pracował. Autem wywoził metalowe elementy

10:57, 13.05.2019 | P.B
Skomentuj
REKLAMA

Czujna ochrona ujawniła, że pracownik wyjeżdżający z terenu zakładu swoim autem ma wewnątrz metalowe elementy. Jak się szybko okazało próbował je ukraść. Wezwani na interwencję policjanci dodatkowo stwierdzili, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności, ale nie tylko.

Dwa dni temu (11.05.19) policjanci z komisariatu w Janikowie, rozliczyli do przestępstwa i wykroczenia 36-letniego mężczyznę. Wpadł on na gorącym uczynku, gdy dzień wcześniej około 18.00 chciał przekroczyć bramę zakładu pracy, wyjeżdżając swoim samochodem. Tu jednak natrafił na rutynową kontrolę ochrony. Ujawniła ona w samochodzie metalowe elementy (płaskowniki i szyny).

Wezwany na miejsce patrol policji zatrzymał w policyjnym areszcie mężczyznę z dwóch powodów: przestępstwa i wykroczenia. Elementy metalowe bowiem pochodziły z zakładu pracy, w którym był zatrudniony mężczyzna. Straty oszacowano na tys. zł. Patrol, który interweniował ustalił też, że mężczyzna był po użyciu alkoholu. 36-letni mieszkaniec powiatu usłyszał zatem zarzut kradzieży, ale też odpowie za wykroczenie. Za to, że jechał po alkoholu policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

(P.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz