Zamknij

Kocham Janikowo. Rusza kampania społeczna dla internautów z naszej gminy.

14:47, 02.10.2018 | P.B
Skomentuj
REKLAMA


Prowadzisz konto na Instagramie i chcesz zaistnieć na abcjanikowo24.pl? Wystarczy, że oznaczysz swój dowolny wpis hashtagiem #Janikowo, #abcjanikowo24.pl lub #kochamjanikowo albo jako lokalizację wybierzesz nasze miasto. Niewykluczone, że Twoja fotografia lub film niebawem pojawią się na stronie głównej naszego portalu.

Dział poświęcony materiałom z serwisu Instagram to najnowsza propozycja dla Czytelników abcjanikowo24.pl. W ten sposób chcemy zaprezentować naszym Czytelnikom najciekawsze fotografie i nagrania wykonywane przez janikowian, które publikowane są w jednej z najpopularniejszych aplikacji społecznościowych na świecie.

Czym jest Instagram? To aplikacja dostępna na telefonach komórkowych wyposażonych w aparat fotograficzny i dostęp do internetu. Dzięki niej każdy może robić zdjęcia i kręcić filmy, by później nakładać na nie kolorowe filtry i publikować w internecie.

Od października najciekawsze fotografie i filmy oznaczone hashtagiem  #Janikowo, #abcjanikowo24.pl lub #kochamjanikowo będzie można obejrzeć w naszym najnowszym dziale.

Wśród autorów publikowanych tu materiałów są są m.in. pasjonaci sportu i motoryzacji, miłośnicy pięknych janikowian widoków, fani aktywnych form spędzania wolnego czasu, a także inne osoby, które chcą czymś pochwalić się w sieci.

Zachęcamy do odwiedzania działu Instagram abcjanikowo24.pl i aktywnego udziału w jego tworzeniu. 

(P.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz