Zamknij

Jest zimno, lokalnie przymrozek. Od 24 września działa system grzewczy

05:13, 30.09.2018 | F.R
Skomentuj
REKLAMA


Chłodne masy powietrza polarnego zmuszają do wcześniejszego niż zwykle uruchomienia systemu grzewczego. Tak też jest w Janikowie gdzie system został uruchomiony już 24 września.

Mijający tydzień rozpoczęliśmy w chłodnych masach powietrza polarnego. Popołudniami temperatura spadała nawet do 14 stopni, a w nocy odnotowano lokalny przymrozek.

- W czwartek przejściowo napłynęła cieplejsza masa powietrza, ale temperatura i tak utrzymała się poniżej 20 stopni. Zimne stały się zwłaszcza niektóre noce i poranki. Zwłaszcza nocami np. z soboty na niedzielę temperatura lokalnie spadła do 5-6 stopni, a w niedzielę rano, pojawił się przymrozek - informował nasz klimatolog Rafał Maszewski.


Niekorzystne biometeorologiczne będą jutro (1.10). Będziemy mogli odczuć spadek sprawności psychofizycznej, nasilone dolegliwości bólowe, w tym reumatyczne, a wiatr spowoduje nasze rozdrażnienie.

- Burmistrz Gminy i Miasta Janikowo informuje mieszkańców Janikowa, że wobec spadku temperatury Zakład Energetyki Cieplnej PGKiM uruchomił system grzewczy od 24 wrześnie - przekazuje w komunikacie do mediów zastępca burmistrza Jacek Duma.

Od jutra w portalu abcjanikowo24.pl co tydzień w poniedziałek będzie można zapoznać się z prognozą pogody. 

[POGODA]1538277087791[/POGODA]

(F.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz