Zamknij

Prognoza pogody dla Janikowa: Czeka nas słoneczna i wakacyjna pogoda!

10:24, 25.07.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Prognoza pogody dla Janikowa na najbliższy tydzień: Najbliższe dni przyniosą typowo wakacyjną, bardzo ciepłą, czasami gorącą pogodę z przewagą bezdeszczowych dni.

Poniedziałek w Janikowie będzie najbardziej gorącym dniem tygodnia. Po południu temperatura wzrośnie do 29 st. i nad chmurami pierzastymi dominować będzie słońce.

- We wtorek zwłaszcza na początku dnia może popadać deszcz i po południu temperatura będzie niższa od tej z poniedziałku (do 24; 25 st.). Kolejne dwa dni to przyjemna popołudniowa temperatura na poziomie 22; 24 st. i brak opadów, ale czasami słońce zakryją chmury - zapowiada Rafał Maszewski z KMP Włocławek.

W piątek temperatura wzrośnie do ok. 26; 27 st. Powinno być gorąco, z umiarkowanym zachmurzeniem. W weekend będzie ciepło, a nawet bardzo ciepło (23; 25 st.) i tylko w sobotę możliwy jest lokalnie przelotny deszcz.

Zwłaszcza od środy do piątku noce i poranki będą wyraźnie chłodne ze spadkami temperatury do 11; 12 st.

Wiatr przez większość tygodnia będzie słaby, okresami umiarkowany i często będzie zmieniał kierunek.

Ciśnienie atmosferyczne będzie w miarę stabilne na lekko obniżonym poziomie.

Warunki biometeorologiczne będą na ogół obojętne. Tylko w poniedziałek, kiedy będzie najbardziej gorący, będą one niekorzystne (możliwe osłabienie, spadek koncentracji i skłonność do bólu głowy oraz podenerwowanie).

Pogoda będzie sprzyjać zapyleniu powietrza. W powietrzu w znacznym stężeniu będzie obecny pyłek pokrzywy i zarodniki grzybów pleśniowych z rodzaju Cladosporium i Alternaria.

[ZT]3282[/ZT]

[ZT]3276[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%