Zamknij

Pogoda w Janikowie na ten tydzień. Od dzisiaj znów będzie ciepło!

10:07, 30.10.2018 | P.B
Skomentuj
REKLAMA

W Janikowie najzimniejszym dniem  tego tygodnia był poniedziałek. Przez większość dnia temperatura oscylowała w granicach 6-7 stopni. Kolejne dni będą jednak znacznie cieplejsze.

Już we wtorek odczujemy zdecydowanie ocieplenie do ponad 18 stopni, jednak około  południa i wczesnym popołudniem możliwy jest słaby deszcz i okresami słońce zakryją chmury. W kolejnych dniach temperatura pozostanie wysoka jak na obecną porę roku (przeważnie 14-17 stopni).

Również noce i poranki będą w miarę przyjemne pod względem termicznym – przeważnie około 8 stopni, chociaż noc z poniedziałku na wtorek będzie najcieplejsza (13 stopni). Opadów będzie bardzo mało i oprócz wtorku sporadycznie mogą się one pojawić w piątek. Wiatr powieje przeważnie z umiarkowaną prędkością i tylko we wtorek może być dość silny.

[POGODA]1540817109420[/POGODA]

Najniższe ciśnienie atmosferyczne prognozowane jest na wtorek, ale w kolejnych dniach wzrośnie ono do normalnego poziomu.

Pogoda przez większość tygodnia nie będzie sprzyjać wypoczynkowi na świeżym powietrzu i tylko w poniedziałek ze względu na zimno, a we wtorek i piątek sporadycznie ze względu na skłonność do opadów pogoda może nie sprzyjać dłuższemu przebywaniu na świeżym powietrzu.

Warunki biometeorologiczne najczęściej będą obojętne, ale na początku tygodnia będą przejściowo niekorzystne.

(P.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz