Zamknij

Za nami zimny poniedziałek. Jaka będzie reszta tygodnia?

10:06, 02.10.2018 | P.B
Skomentuj
REKLAMA


Podczas rozpoczynającego się tygodnia w Janikowie bardziej nieprzyjemną jesień odczujemy zwłaszcza we wtorek i środę, kiedy to będzie bardzo chłodno oraz chwilami wietrznie.

W środę może czasami popadać deszcz. W pozostałych dniach pogoda powinna być korzystniejsza: powinno być cieplej częściej zaświeci słońce i przeważać powinna pogoda bezopadowa. Wiatr również powinien się stopniowo uspokajać, chociaż powieje z umiarkowaną prędkością. Noce będą dość chłodne, a około piątku możemy poczuć nocne i poranne zimno.

Ciśnienie atmosferyczne będzie się wahać na lekko obniżonym poziomie.

[POGODA]1538467281480[/POGODA]

Pogoda przez większość tygodnia z uwagi na niezbyt liczne opady i akceptowalną temperaturę powietrza będzie sprzyjać przebywaniu na świeżym powietrzu i jedynie we wtorek oraz w środę lepiej będzie odpoczywać w domu, bo warunki biometeorologiczne będą niekorzystne – odczujemy spadek sprawności psychofizycznej, nasilone dolegliwości bólowe, w tym reumatyczne, a wiatr spowoduje nasze większe rozdrażnienie.

Zwłaszcza w środę powietrze będzie w miarę oczyszczone z występujących obecnie alergenów środowiskowych.

W pozostałych dniach pogoda będzie mniej sprzyjająca alergikom, ale większość roślin zakończyła już pylenie i jedynie w średnim/niskim stężeniu obecne będą zarodniki grzybów pleśniowych z rodzaju Cladosporium, Alternaria.

(P.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz